KSIĘGA GOŚCI

Gorąco zachęcam do wpisywania się do pamiątkowej Księgi Gości Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Śremie.

 1. Grzegorz pisze:

  Gratulacje !!!! Fajna strona. A siostry to są w takim Bractwie ?

 2. Andrzej K. pisze:

  Fajna stronka. Fajne bractwo – fajnie się tam bawicie. Pozdrowienia dla braci kurkowej.

 3. ARTUR pisze:

  Super że są wyniki z ligi. pozdrawiam Braci

 4. Ireneusz Erenc pisze:

  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
  wspaniałych imprez i samych celnych strzałów życzy
  Prezes KZR LOK ”Jastrząb” w Swarzędzu
  Ireneusz Erenc

 5. Magda pisze:

  Bracia na medal..
  Życze żeby w tym roku liczba Braci wzrosła o taką samą liczbę Sióstr 🙂

  Rozwijajcie się dalej!

 6. Krzysztof pisze:

  Bardzo jestem wdzieczny za ta strone,teraz mam aktualne wiadomosci o bliskim mojego sercu bractwie Sremskim.Brat Krzysztof z Ukrainy

 7. Michał Wieremiejczyk pisze:

  Serdecznie pozdrawiam Braci .
  Życzę wszystkiego najlepszego w roku obchodów 20 lecia reaktywacji i 375 lecia powstania i samych sukcesów w przygotowaniu tego święta.
  Warszawscy Bracia Kurkowi im.Jana Kilińskiego będą brali udział w obchodach, stosowna delegacja przybędzie na uroczystości.
  Pozdrawiam Hetman Bractwa Michał Wieremiejczyk. http://www.kurkowebractwo.pl

 8. Marek KBS Wejherowo pisze:

  Gratuluje Wam 20 lecia reaktywacji i przesylam serdeczne pozdrowienia od wszystkich Braci KBS Wejherowo, zycze tez organizacji wielu wspanialych imprez i zdobycia wspanialych nagrod na strzelaniach krajowych i zagranicznych. Jestem delegatem na Zjazd Zjednoczenia, z wielka przyjemnoscia do Was przyjade.

 9. krzysztof ukraina pisze:

  Pozdrawiam wszystkich braci dzieki tym fotografiom czuje sie jak dawniej jak brat kurkowy jak uczestnik tych uroczystosci tak jak bym z Wlodkiem Krecickim odpalal armate a z waldkiem Ronke i Stasiem Olejniczakiem trzymal sztandar gratuluje sukcesu. krzysztof

 10. Gość pisze:

  Witam i pozdrawiam wszystkich Braci. Strona bardzo fajna, trafny pomysł – gratuluję. Bardzo fajnie popatrzeć na dobrze zorganizowane imprezy strzeleckie, nic dodać nic ująć. Widać wielką pracę i trud włożony w istnienie i promocję poprzez stronę internetową Bractwa w Śremie.
  Pozdrawiam

 11. Henryk pisze:

  Pozdrowienia i podziękowania dla brata Marcina za prowadzenie tej strony. Przydałby się wpis-zaproszenie na ” XI Memoriał dr Seweryna Matuszewskiego” na 10.II. br.

 12. Brat Tomasz Miężał pisze:

  Wyrazy uznania za wzorowo prowadzoną stronę internetową. Witryna robi bardzo dobre wrażenie. Widać pracę osoby lub osób zaangażowanych w prowadzenie strony. Jednocześnie chciałbym w imieniu wszystkich Braci KBS Mosina pozdrowić zaprzyjaŁºnione Bractwo w Śremie.

 13. Yachtaman Sklep żeglarski pisze:

  Pozdrawiamy wszystkich miłośników sportu z Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Śremie. Jesteśmy związani z turystyką i sportami wodnymi w szczególności żeglarstwem. Wspieramy wszystkie inicjatywy sportowe. Szczególną uwagę kładziemy na uprawianie żeglarstwa turystycznego na jachtach kabinowych i sportowego – regatowego . Zespół http://www.yachtaman.pl

 14. Mirosław Bartoszak pisze:

  Dzień dobry na wstępie serdeczne pozdrowienia od Grupy Miłośników Historii
  HUZAR z Każmierza. Dziękujemy za zaproszenie ,świetna zabawa,miło spędziliśmy czas w waszym towarzystwie do miłego zobaczenia.
  w imieniu HUZARÓW pozdrowienia dla całego BRACTWA W Śremie Mirosław Bartoszak

Dodaj wpis

%d bloggers like this: