LIGA_ARCHEO

 

Liga Strzelecka 2018/2019

szkoły

tabela

zakłady

tabela

mundurowi

tabela

 

Liga Strzelecka 2017/2018

Wpis na stronie głównej
Zakończenie ligi strzeleckiej 2017/2018
Klasyfikacja indywidualna i zespołowa wyniki szczegółowe:

  1. Liga strzelecka 2017/2018- szkoły
  2. Liga strzelecka 2017/2018- zakłady
  3. Liga strzelecka 2017/2018- mundurowi

 

Liga Strzelecka 2016/2017

Poniżej kompletne wyniki zgromadzone przez Was w 3 klasyfikacjach w lidze strzeleckiej 2016/2017:

szkoły

tabela

zakłady

tabela

mundurowi

tabela

 


Liga Strzelecka 2016/2017

Poniżej kompletne wyniki zgromadzone przez Was w 3 klasyfikacjach w lidze strzeleckiej 2015/2016:

strzelanie liga 2015-2016 szkoły

strzelanie liga 2015-2016 zakłady

strzelanie liga 2015-2016 służby mundurowe

W dniu 08.03.2014 ostatnią serią strzelań zakończyła się Liga Strzelecka sezonu 2013/2014 oto kompletne wyniki:
Wyniki Turnieju Ligii Strzeleckiej sezon 2013/2014 KBS Śrem
Zespoły zakładowe:

  1. Wolni Strzelcy 1380 pkt.
  2. Auto Lux 1330 pkt.
  3. Defor   1329 pkt.
  4. Ósma B   1290 pkt.
  5. REHAU 1 1271 pkt.
  6. Bociany 1168 pkt.
  7. REHAU II 1153 pkt.
  8. Start 11148 pkt.
  9. Koninko group 1133 pkt.
  10. Wodniacy 1030 pkt.
  11. KUHN 459 pkt.
  12. Gawroński 437 pkt.

Zespoły Mundurowe:

  1. Trzej królowie 1417 pkt.
  2. Eleganci z Mosiny 1403 pkt.
  3. Areszt Śledczy 11361 pkt.
  4. KBS Książ 1136 pkt.
  5. Areszt Śledczy 2 423 pkt.

Liga szkolna:

  1. Liceum Ogólnokształcące 1 615 pkt.
  2. Zespół Szkół Politechnicznych 1 603 pkt.
  3. Zespół Szkół Technicznych 1 596 pkt.
  4. Liceum Ogólnokształcące 2 514 pkt. /dziewczęta/
  5. Zespół Szkół Politechnicznych 3 510 pkt.
  6. Zespół Szkół Technicznych 2 506 pkt.
  7. Gimnazium nr. 1 462 pkt.
  8. Zespół Szkół Politechnicznych 2 448 pkt.

Dnia 16.03.2013r. nastąpiło uroczyste zakończenie półrocznych zmagań strzeleckich w kategoriach: szkoły, zakłady oraz służby mundurowe.
WYNIKI:


16 marca 2013r. (sobota) odbędzie się uroczyste zakończenie półrocznych zmagań strzeleckich w kategoriach: szkoły, zakłady oraz mundurowi.

Przypominam, iż zgodnie z regulaminem podczas ostatniej serii nie wolno strzelać zaległych nieobecności. Drużyny, które z przyczyn losowych nie mogły startować w terminach wyznaczonych proszę o odstrzelanie startów w ramach treningów organizowanych w czwartki w godz. 17.30 – 18.30.

Dostępne terminy to: luty 21,28 oraz marzec 14.


Tegoroczna edycja Ligi Strzeleckiej zapowiada się bardzo ciekawie, nie dość, że zgłosiło się mnóstwo zespołów to rywalizacja zapowiada wysoki poziom. Dodatkowo ilość drużyn zmusiła organizatorów do innego podziału na poszczególne kategorie. Tak więc w tym roku mamy podział na trzy kategorie: szkoły, firmy i drużyny mieszane oraz mundurowi (zespoły, które na co dzień mają do czynienia z bronią: zawodowo lub jako pasja-hobby).
Istnieje jeszcze możliwość rejestracji drużyn.

liga zaproszenie


ARCHIWUM:
– szkoły,(zobacz tabelę)

 

– zakłady pracy,(zobacz tabelę)

 

– mundurowi. (zobacz tabelę)

 

Przy czym do tej ostatniej wydelegowano „mundurowe” zespoły.

 

Poniżej terminarz tego sezonu:

 

1. 23.10.2010  
2. 20.11.2010  
3. 11.12.2010  
4. 22.01.2011  
5. 19.02.2011  
6. 26.03.2011  

 

 

Wyniki ligi strzeleckiej – kategoria szkoły

 

 

MIEJSCE

SZKOŁA

ZAWODNIK

IND.

IND.

ZESP

1

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH

NAPIERAŁA RAFAŁ

266

1

762

RATAJCZAK PRZEMYSŁAW

244

4

NOWAK HUBERT

252

2

2

LO

POLSKA IZABELA

245

3

651

NOWAK JAKUB

206

8

ZAGÓRSKI PIOTR

200

10

3

ZESPÓŁ SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH

MATUSZAK PATRYK

202

9

592

JAROSZ MIKOŁAJ

211

7

ŁAGODA ADAM

179

14

4

LICEUM KÓRNIK

BINKOWSKI BŁAŻEJ

177

15

577

POMIN MAŁGORZATA

212

6

SZOPA KAROL

188

12

5

GIMNAZJUM NR 1

GIERNACKI ARKADIUSZ

223

5

518

KOŚCIELNIAK MATEUSZ

159

17

KLAK KRZYSZTOF

136

19

6

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH

WYZUJ RADOSŁAW

157

18

476

NOWAK WOJCIECH

119

20

SZABLEWSKI PATRYK

200

10

7

GIMNAZJUM NR 1 II

BASZYŃSKI KAMIL

185

13

449

HAŃCZYK KAMIL

102

21

MIELCAREK MICHAŁ

162

16

Pełne wyniki i tabela końcowa(pdf-70 KB)  

Wyniki ligi strzeleckiej – kategoria zakłady pracy

 

MIEJSCE

FIRMA

ZAWODNIK

IND.

IND.

DRUŻ.

1

AUTO LUX

KACZMAREK ROBERT

415

7

1259

JECHURA JACEK

411

8

JECHURA ROBERT

433

6

2

DRUŻYNA

KANWISZER JAROSŁAW

463

3

1194

OWSIANNY TOMASZ

349

24

ZANDECKI DARIUSZ

382

14

3

REHAU I

CIEŚLAK TOMASZ

353

23

1173

MAJEWSKI KONRAD

376

16

KLACZYŃSKI JAROSŁAW

444

4

4

URZÄ„D MIEJSKI ŚREM

TONIŃSKA MARZENA

379

15

1171

WASIELEWSKI SZYMON

469

1

GRACZYK MAREK

323

27

5

DEFOR

MICHAŁOWSKI KAROL

369

18

1169

WALKOWIAK KAROL

336

25

OLEJNICZAK WŁODZIMIERZ

464

2

6

STAROSTWO POWIATOWE

MATUSZEWSKI MAREK

401

10

1141

SÄ„SIADEK WITALIS

407

9

SZYMAŃSKI WŁODZIMIERZ

333

26

7

GAZOWNIA

GÓRAL RADOSŁAW

370

17

1125

ŚLENZAK ANDRZEJ

398

11

KACZMAREK DAMIAN

357

21

8

REAHU II

SZULEWSKI PIOTR

309

28

1098

ŁABUTKA DAMIAN

395

12

MAŃKOWSKI TOMASZ

394

13

9

FIRMA NASKRĘT

NASKRĘT JERZY

363

20

1087

NASKRĘT ŁUKASZ

368

19

KMIECIAK PAWEŁ

356

22

10

KURKOWIE

KUREK ALFRED

229

30

895

KUREK ARTUR

223

31

MIROSŁAW DOLATA

443

5

11

SPÓŁDZIELCZY BANK LUDOWY

OLEJNICZAK ROMAN

191

33

646

KOSSOWSKI ROMAN

210

32

CZUBAŁA JANUSZ

245

29

Pełne wyniki i tabela końcowa(pdf-70 KB)  

Wyniki ligi strzeleckiej – kategoria mundurowi

 

MIEJSCE

ZESPÓŁ

ZAWODNIK

IND

IND

ZESP

1

ELEGANCI Z MOSINY

MACIEJEWSKI WOJCIECH

463

5

1370

POPŁAWSKI MIKOŁAJ

457

8

CEGLAREK ARTUR

450

10

2

POLICJA

TASIEMSKI SEBASTIAN

439

12

1360

MARCINIAK ŁUKASZ

463

5

BRUSS GRZEGORZ

458

7

3

KS START

PODGÓRNY MICHAŁ

483

2

>1346

TUSZYŃSKI MARIUSZ

455

9

MIELCAREK MICHAŁ

408

14

4

KBS ŚRODA

BARANOWSKA ANGELIKA

385

18

1289

>EICHLER RAFAŁ

502

 

MIKOŁAJCZAK ROMAN

402

15

5

ARESZT ŚLEDCZY

PELCZYŃSKI MATEUSZ

346

21

1273

MOR HENRYK

446

11

KUDERSKI DARIUSZ<

481

3

6

MOSINIAKI I

RUSIŃSKI TOMASZ

344

22

1202

SZYDŁOWSKI GRZEGORZ

466

4

ZIMMER KRZYSZTOF

392

16

7

SBK IM. BOHATERÓW WIOSNY LUDÓW W KSIÄ„ŻU WLKP.

GOLIŃSKI JAN

430

13

1108

PELCZYK ROMAN

339

23

URBAŃSKI MICHAŁ

339

23

8

MOSINIAKI II

SZYDŁOWSKI TOMASZ

325

25

960

ZYDORCZYK PAWEŁ

286

27

MACIEJEWSKI STANISŁAW

349

20

9

STRAŻ MIEJSKA

FRĄCKOWIAK TOMASZ

310

26

925

MARCINIAK MAGDALENA

388

17

KAMIŃSKI KRZYSZTOF

227

30>

10

BRACTWO DOLSK

CISZEWICZ JAN

355

19

898

LITKA HENRYK

266

29

SZYMCZAK STEFAN

277

28

 

Pełne wyniki i tabela końcowa(pdf-70 KB)  
%d bloggers like this: