Strzelanie rocznicowe 2017

Posted By

Historia lubi zataczać koło, oj lubi … . Najlepszym tego przykładem jest nasze ostatnie Strzelanie Rocznicowe o przechodni łańcuch. Zdobywcą zacnego łańcucha został brat Krzysztof SMOLEŃSKI z KBS Książ i obronił ten tytuł z ubiegłego roku.

Uroczysty Turniej Rocznicowy cieszył się sporym zainteresowaniem i w nasze skromne progi zjechała niemała liczba gości nawet z odległych zakątków Polski. Szczególne podziękowania dla brata Piotra CZAPIEWSKIEGO, który przyjechał do nas aż z Tczewa. Wyjazd był daleki ale za to owocny – zwycięstwa w dwóch konkurencjach: Tarczy punktowej z karabinka 5,6 mm oraz tarczy imieninowej Andrzejów Filipowskiego i Kubiaka oraz zestrzelenie Kura – na pewno osłodziły trudy podróży.

W pozostałych konkurencjach zwyciężali: Tarcza punktowa pistolet 5,6 mm – brat Michał MIELCAREK z KBS Śrem, Tarcza Niepodległościowa pistolet 5,6 mm – Jerzy NOWAK Z KBS Września.

Tradycyjnie już turniej zakończyła wspólna biesiada wystawiana przez śremskie bractwo, która obfitowała w niekończące się rozmowy i wspólne biesiadowanie. Wszystkim braciom dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne strzelanie: Noworoczne już 06.01.2018 r.

Pozostałe wyniki i zdjęcia zwycięzców można zobaczyć klikając poniższe linki


%d bloggers like this: