Zakończenie ligi 2016/2017

Posted By

W sobotę 11.03.2017 r. odbył się ostatni w tym sezonie turniej strzelecki w ramach cyklu Ligi Strzeleckiej.
W kategorii szkół ponadpodstawowych bezkonkurencyjne okazały się Zespóły Szkół Politechnicznych, które zajęły czołowe dwa miejsca w klasyfikacji drużynowej, a także pierwsze dwa miejsca w klasyfikacji indywidualnej. Tutaj najlepsza okazała się Michalina HAJDRYCH. Serdecznie gratulujemy!!!

W kategorii zakładów pracy natomiast bój trwał do ostatniego strzału i ledwie 6 punktów po półrocznych zmaganiach zdecydowało, że pierwsze miejsce zajął zespół DEFOR i to oni mogli podnieść do góry puchar. Za nimi uplasował się zespół REHAU I oraz podium uzupełnił REHAU III.

Klasyfikację mundurowych zdominowała drużyna KS START z 6 batalionu dowodzenia Sił Powietrznych, której zawodnicy zajęli również 3 pierwsze miejsca indywidualnie